o systemie
.::.
szukaj
.::.
główna
Publicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierająch informacje o środowisku i jego ochronie.
Wyszukiwanie kart informacyjnych
Typ formularza:
Wszystkie
Formularz A
Formularz B
Formularz C
Formularz D
Formularz E
Formularz F
Formularz G
Formularz H
Formularz I
Zakres przedmiotowy sprawy:
Nazwa podmiotu (wnioskodawcy):
:
lub wybierz z listy (ilosc podmiotów:516)
"AGAT" Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak
"AGRO-TECHMA" Dorota Skowrońska
"ALBEKO" Sieger Sp. J.
"ANCO" Spółka z o.o.
"ARKTON" Sp. z o.o.
"BIOTOP" Pracownia Ochrony Środowiska
"BIREX" Firma Usługowo Handlowa Radosław Banaszyński
"DAKO" Sp. z o.o.
"DEXPOL" Alina Banaszak
"DREWNO-JAROCIN" Sp. z o.o.
"EKO-INFO-ROL" Teresa Grzesiak
"EKOINŻYNIERIA" Marcin Bartczak
"EKOLAB" Sp. z o.o.
"EKOMAL" Andrzej Malatyński
"ELTRANS" Transport Krajowy i Międzynarodowy Spedycja Towarów Wiesław Rybka
"FENIKS J i J"
"GAJAWI" P.P.H.U. Gabriel Rogut
"GAMMA" Sp. z o.o.
"GEOKOM" Sp. z o.o.
"GÓRSKI" GRILL BARY Mariola Górska
"IZOLACJA-JAROCIN" Spólka Akcyjna
"JAR-DREW" P.P.U.H. Sp. z o.o.
"JAROMA" S.A.
"KONSULTANT" Biuro Inżynierskie Roman Wiśniewski, Konrad Byszewski
"KOTLIN" Sp. z o.o.
"KOTLIN" Sp. z o.o. AMBULATORIUM
"LENWIT-FORNIR" Sp. z o.o.
"LEPUS 2" Marian Zając
"LUB-EKO-PLUS" Wiesław Łukasik
"LUDWICZAK" s.c. Wioletta Ludwiczak i Angelika Ludwiczak
"MAGRO" Marek Grochulski
"MEBLEX" Zakład Stolarski Włodzimierz Bałasz
"MEGAZEC" Sp. z o.o.
"P.W. TAKO" Sp. z o.o.
"PADKAR" Patrycja Gwiazdowska
"PINIA" Sp. z o.o.
"POZ-BRUK" Sp. z o.o.
"PRAGMA"
"PRYZMAT" Ewa Szczepańska
"SALMOPEM" Przemysław Dąbrowski
"SINTAC-POLSKA" Sp. z o.o.
"SZAROTKA" Sp. z o.o.
"TERMOTECH" s.c. Piotr Pawlaczyk, Dorota Błaszczyk
"TRANS-POL" Sławomir Gołembiewski
"TRANSWIÓR" Janusz Cieślak
"ZGO-NOVA" Sp. z o.o.
A-DENT Prywatna Praktyka Stomatologiczna Anna Jaśkiewicz
AGROS NOVA Sp. z o.o.
AGROSTAT Sp. z o.o.
ALDI Sp. z o.o.
ALGADER HOFMAN Sp. z o.o.
ALPOZ Sp. z o.o.
ALPROJ Sp. z o.o.
AS PROJECT Andrzej Skrzypczak
AUTO - DUTKIEWICZ Jacek Dutkiewicz
Andel Polska Sp. z o.o.
Aquageo Michał Fic
Artykuły Kosmetyczne Izabela Baraniak
Aspen Sp. z o.o.
BAL-DUO
BEREK Sylwia Berek
BIOGAZ - JAROCIN Sp. z o.o.
BLASTRAC POLAND Sp. z o.o.
BM Skup Zwierząt Rzeźnych Sp. z o.o.
Biuro Projektowo-Usługowe "HYDROEKO PLUS"
Biuro Rzeczoznawstwa i Ekonomiki Środowiska CODEX Lucyna Sadowska
Blacharstwo-Dekarstwo, Prace Remontowo-Budowlane, Ogólne
Budownictwo Naftowe "NAFTOMONTAŻ" Spółka z o.o.
Buhck Recycling Sp. z o.o.
COMPROJEKT Przedsiębiorstwo Projektowo-Handlowe
CREAUTO Piotr Gruszczyński
Centrum Ekologiczne HYDRO-GEO-PLAST Marek Matysiak
Centrum Gospodarki Odpadami, Azbestu i Recyklingu "caro"
Centrum Odnowy Biologicznej "ELEGANCE" Admimed s.c.
Centrum Produktów Naftowych KRUSZYK i S-KA Spółka Jawna
Conoco Philips Poland Sp. z o.o.
Czesław Furmaniak
DEMO-BUD Napierała
DIGGER WYKOPY-ROZBIÓRKI Norbert Wesołek
DOM-BUD Kazimierz Stachowiak
DRAKAR-TRANS s.c.
Dalkia Jarocin Sp. z o.o.
Dariusz Talarczyk
Dekarstwo Blacharstwo Inne Usługi Budowlane Roman Hajdasz
Demax Drill Sp. z o.o.
Dom Pomocy Społecznej w Zakrzewie
Drukarnia "PATI" Patrycja Rosik
E-PIK Usługi Ekologiczne Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
EBITUM Sp. z o.o.
EKO-DBAJ Sp. z o.o.
EKO-ELTRANS Sp. z o.o.
EKO-LOG s.c. Logistyka Doradztwo Zarządzanie
EKOLOG Systems Sp. z o.o.
EKOLOGUS Sp. z o.o. Zakład Badań i Ekspertyz
EKOS Poznań Sp. z o.o.
ELDORADO Bernard Potarzycki
ENERGA-OPERATOR S.A. Rejonowy Zakład Dystrybucji w Jarocinie
EOŚ Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o.
EUROCASH S.A.
Ekonaft Sp. z o.o.
Elektromechanika Pojazdowa Jacek Sopniewski
Energetyka Kaliska - Usługi Techniczne Sp. z o.o.
Ewa i Krzysztof Piaseccy
F.H.P.U. "PECK-MAR" M. Marecki
F.H.U. Elżbieta Perz
FORM PACK BC S.A. Sp.K.
FTG
Farmacja Kolejowa Sp. z o.o.
Firma Handlowa RAWAL Składnica Kasacji Pojazdów
Firma Handlowo Usługowa SKARBEK
Firma Handlowo-Usługowa Obrót Surowców Wtórnych "DAN-MET" Damian Bartniczak
Firma Ogólnobudowlana "DACH-POL" Maciej Lipski
Firma Produkcyjno-Handlowa "PAULA" Sp. z o.o. Spk
Firma Produkcyjno-Handlowa PAULA
Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Wiesława Ciąder
Firma Remontowo-Budowlana Jarosław Dutkiewicz
GEOSS Zakład Usług Geologiczno-Górniczych Sławomir Szulc
GOPOL Sp. z o.o.
Gabinet Ambulatoryjny "WSPÓŁPRACA"
Gabinet Diagnostyki Rentgenowskiej i Ultrasonograficznej Grażyna Eliasz
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Iwona Smarzyńska-Udzik
Gabinet Kosmetyczny Anna Raś
Gabinet Kosmetyczny Sylwia Cukrowska
Gabinet Lekarski Anatol Zieliński
Gabinet Lekarski Ewa Ciesielska-Kidoń
Gabinet Lekarski Hanna Marczuk-Zielińska
Gabinet Lekarski Krzysztof Ochman
Gabinet Lekarski Maria Lisiecka
Gabinet Lekarski Mariusz Fischbach
Gabinet Lekarski Onkologiczny Dorota Fundowicz
Gabinet Lekarski Urologiczny Kazimierz Wysocki
Gabinet Lekarski Wiesław Sobczak
Gabinet Lekarski Zofia Tomczyk
Gabinet Lekarski lek. med. Maria Suwalska
Gabinet Medyczny Bernadeta Jasińska
Gabinet Pediatryczny Paweł Eliasz
Gabinet Pediatryczny Teresa Florkowska-Sosińska
Gabinet Stmatologiczny Maria Rybczyńska
Gabinet Stomatologiczny Andrzej Walczak
Gabinet Stomatologiczny Barbara Jędrowiak
Gabinet Stomatologiczny Bożena Kowalska-Andrzejczak
Gabinet Stomatologiczny Danuta Bąkowska-Michalska
Gabinet Stomatologiczny Joanna Przymusińska
Gabinet Stomatologiczny Krystyna Ratajczyk
Gabinet Stomatologiczny Ludmiła Biadaszkiewicz-Strugała
Gabinet Stomatologiczny Maria Kornas-Sprengel
Gabinet Stomatologiczny Marlena Sobczak-Bahłaj
Gabinet Stomatologiczny Piotr Zembaty
Gabinet Stomatologiczny Renata Jarmusz-Błaszczyk
Gabinet Stomatologiczny S.O.S.
Gabinet Stomatologiczny Stanisława Roszak
Gabinet Stomatologiczny Witold Siwek
Gabinet Stomatologiczny Zofia Rajczewska
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu
Gmina Jaraczewo
Gmina Jarocin
Gmina Kotlin
Gminna Spółdzielnia "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"
Gospodarka Odpadami AMTrans progres Sp. z o.o.
Gospodarstwo Rolne Janusz Wojtczak
Gospodarstwo Rolne Piotr Arndt
Gospodarstwo Rolne Podlewski
Gospodarstwo Rolne Raszewy Spółka z o.o.
Gołembiewska
Grupowa Praktyka Pielęgniarek "NASZE ZDROWIE" s.c. H. Borowska, Z. Bocian, G. Jagodzińska, M. Stefaniak
Grupowa Praktyka Pielęgniarek i Położnej Środowiskowo-Rodzinnych
Grupowa Praktyka Pielęgniarek i Położnej Środowiskowo-Rodzinnych Spóła Cywilna w Jaraczewie
Grupowa Praktyka Pielęgniarek i Położnych Jolanta Urbaniak, Aleksandra Krasnowska
Grupowa Praktyka Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "TROSKA"
Grupowa Praktyka Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "TROSKA"
Grupowa Praktyka Położnych Teresa Kuflińska, Maria Papciak
Grupowa Praktyka Stomatologiczna s.c. Agnieszka Ratajczak-Zieleniewska i Marcin Ratajczak
Grzegorz Kubis
GÓRAŻDŻE BETON Sp. z o.o.
Góralczyk Małgorzata
Henryk Karliński
Hydrogeotechnika Sp. z o.o.
ITALCOLOR JAROCIN s.c. S. Zięntek, J. Wiesiołowski, J. Turek
Indywidualna Praktyka Pielęgniarki Środowiskowej w miejscu nauczania i wychowania Maria Styś
Indywidualna Praktyka Pielęgniarki Środowiskowo Rodzinnej Alicja Rzepecka
Indywidualna Praktyka Pielęgniarki Środowiskowo Rodzinnej Alicja Rzepecka
Indywidualna Praktyka Pielęgniarki Środowiskowo Rodzinnej Maria Kościańska
Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Gabinet Pielęgniarski Jolanta Szymczak
Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Mariola Królak
Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Raś Ewa
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna E-DENT
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Ewa Mikołajczak MIKODENT
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Grzegorz Kasprzak
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Grzegorz Kasprzak
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Barbara Kasperska-Michalska
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Bernadeta Piątka
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Piotrowicz-Klecha
Instytut Ochrony Roślin Oddział Sośnicowice
Ireneusz Przybylski Ośrodek Doradztwa Technicznego i Doskonalenia Zawodowego w Słupcy
Ireneusz Wieliński
Iwona i Adam Kulka
JAN-AZ Joanna Misiak
JAROCIN SPORT Sp. z o.o.
JAROGAZ spółka cywilna Głowicki Witold, Gołembiewski Zdzisław
JEDEX Krzysztof Jędrzak
JPC Sp. z o.o.
JT Kwitowscy
Jacek Sroka
Jan Danielkiewicz
Jarocińska Fabryka Mebli FORNIR Sp. z o.o.
Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A.
Jarocińskie Fabryki Mebli S.A.
Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.
Jerzy Bernat
Jerzy Jankowski
KASTOR T. Janiszewski
KOZAK Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
KRIOTON Sp.z o.o.
Kaufland Polska Sp. z o.o.
Kompleksowa Obsługa Inwestycji Andrzej Strzyżewski
Komunalny Zakład Budżetowy w Jaraczewie
Koncern Energetyczny ENERGA S.A. Oddział Energetyka Kaliska w Kaliszu
Krotoszyńskie Przedsiębiorstwo Ceramiki Budowlanej CERABUD SA
Krzysztof Antczak
Krzysztof Kubasik
Krzysztof Roguszczak
Kuliński
LAMA GOLD PRODUKCJA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
LENTEX S.A.
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jarocin
Lidia i Stanisław Hadrzyńscy
Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o.
MAC-MET Ciemniejewski Sp. J.
MEBLOBUK Spółka Jawna Hanna i Zdzisław Bukowiec
MOLINIA Sp. z o.o.
Maciej Szymura
Marcin Chmielewski
Marcin i Łukasz Kaczor
Maria i Kazimierz Wojciechowscy
Mariusz i Dariusz Stawscy
Martin Bauer Polska Sp. z o.o.
McDonalds Polska
Mechanika Pojazdowa Marek Błaszczyk
Metal Zbiorniki Norbert Tomaszewski
Miasto i Gmina Żerków
Michał Podlewski
Michał Przestacki
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Mirosław Balcer
Mirosław Kędziora
NZOZ "DENTYSTA"
NZOZ "TROSKA"
NZOZ - "DOSMED" Poradnia Lekarza Rodzinnego
NZOZ - Medycyny Szkolnej "PROFILAKTYKA"
NZOZ Przychodnia ESKULAP
NZOZ Przychodnia Lekarza Rodzinnego "ZDROWIE"
Niepubliczny Pielęgniarsko-Położniczy Zakład Opieki Zdrowotnej
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALMED"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CHIRURG" Poradnia Stomatologiczna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NOWaMED"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NOWaMED"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OKULISTA"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OLMED"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDA"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Diagnostyczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarzy Specjalistów AB-MED
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia s.c.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia w Rusku s.c.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego "Żermedic"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego Ośrodek Zdrowia w Mieszkowie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Analityczno-Terapeutyczna "ZDROWIE"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "JAR-MEDIC"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologiczny "ŻER-DENT"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kotlinie Ośrodek Zdrowia
Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "WITA-MED"
Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej "MEDAN"
OPERAT Recykling Sp. z o.o.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jarocinie
Olga i Tadeusz Klarzyński
Ośrodek Techniki Leśnej w Jarocinie
P.H.U. "AUGUSTO-JAROCIN" Mieczysław Mikołajczak
P.H.U. "Carbon"
P.L. Energia S.A.
P.P.H.U. "EKO-LUX" Wielańczyk, Wilczyński, Paszkiewicz Sp.j.
P.P.H.U. "ROBIX" Szkudlarek Robert
P.P.H.U. "TADBUD" Tadeusz Wodecki
P.P.H.U. JAMIKS Krystyna Szulc
P.P.U. "TEMIPOL" Sp. z o.o.
P.P.U.H. Krystyna Antczak
P.T.H.U. "BERTA-TRANS" Maciej Kaczmarek
P.T.H.U. HYDRO-MARKO
P.U.H. "ALKOW" Aleksander & Anna Kowalscy
P.U.H. Woźniczka Michał Woźniczka
P.W. BATER Sp. z o.o.
P.W. SHINE
P4 Sp. z o.o.
PAGED MEBLE S.A. Zakład Nr 6 w Jarocinie
PETRICO S.A.
PHU "JASZ" Jadwiga Szklarczyk
PHU "KRYS-TRANS" Krystian Staszak
PHU "KWITOWSKI" J. Kwitowska, T. Kwitowski Sp. Jawna
PHU Skup Złomu "ZŁOMEX"
PKO Bank Polski Spółka Akcyjna Centrum Administracji w Warszawie Biuro Administracji w Poznaniu
PKP CARGO S.A. Zakład Przewozów Towarowych w Jarocinie
PKP ENERGETYKA Sp. z o.o. Zakład Staropolski w Częstochowie
POFRABAT Sp. z o.o.
PPHU "EKO-MIX"
PPHU "GAS-FULL" S.C. Mirosław Woźniak, Ryszard Urbaniak
PTHU KASTRANS Paweł Kasperkowiak
PUH EKOPERFEKT Iwona Kowalska
Paged Meble S.A. Zakład Nr 3 w Jarocinie przy ul. Powstańców Wlkp. 1
Paweł Buchwald
Paweł Walasiak
Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie Oddział Dolnośląski we Wrocławiu
Piotr Kmieć
Piotr Smoleński PRZEDSIĘBIORSTWO WIERTNICZE
Polska Telefonia Komórkowa "Centertel" Sp. z o.o.
Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Oddział Zielonogórski Zakład Górnictwa Nafty i Gazu
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
Poradnia Kardiologiczna Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
Poradnia Specjalistyczna "CHIRURG"
Poradnia Stomatologiczna M-DENT
Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło Sp. z o.o.
Poszukiwania Nafty i Gazu NAFTA Spółka z o.o.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarocinie
Praktyka Dentystyczna Liliana Przydryga
Praktyka Lekarska Halina Roszak
Praktyka Stomatologiczna Liliana Przydryga
Prywatna Praktyka Lekarska Chirurgii Onkologicznej Halina Tęczyńska-Swarcewicz
Prywatny Gabinet Okulistyczny Barbara Przymus
Prywatny Gabinet Ortodentyczny dr n. med. Regina Kałka-Gebela
Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne "AMAL" Zbigniew Bożęcki
Przedsiębiorstwo "EUROTECH" Waldemar Rojewski
Przedsiębiorstwo Budowlano-Elektryczne "BARTIMENT" Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Stanisław Hadrzyński
Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego MJ Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Chemiczne Cheman S.A.
Przedsiębiorstwo EKOINŻYNIERIA Marcin Bartczak
Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowe - Czajka
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "DROS" Ryszard Osuch
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno Usługowe "ROLBUD" Michał Michalak
Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne "Agro-Efekt" sp. z o.o. z/s Słupia 53
Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Sp. z o.o. "Agro-Efekt"
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "JUKO" Jerzy Szczukocki
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Józef Biesiada
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Marcisz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Roman Warsiński
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ryszard Chodorowski
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Wytwórcze "ATLANT LTD" Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Usługowe "ROL-BAZ-PAL" Sp. J. Jędrzejak-Jóźwiak-Kamiński-Łyskawiński
Przedsiębiorstwo Obsługi Przemysłu "TOMPOL" S.A.
Przedsiębiorstwo PROMAX s.j. Zofia Fórmanek-Mroczkowska, Wiesław Okrój
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Kaliszu Placówka w Jarocinie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Pracownia Projektowa ELKAZ
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "CHODOROWSKI" Dariusz Chodorowski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe WTÓRTEX Grzegorz Wodyński
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Franciszek Antczak "ANFRA"
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "LARUS" Krzysztof Adamkiewicz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe EKO-ZEC Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "MARWIT" Marek Kaczmarek
Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKOGEO
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DroBud" Spółka Akcyjna
Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe ATEST Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska ATTMA Urszula Lewandowska, Jerzy Majka
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe KANBUD Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ALEX-KRT" Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EWO" Edyta Kruszewska Woźniak
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MAR-KA" Dariusz Kaczmarek
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PA-KO Krzysztof Jóźwik
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Wechterowicz
Przedsiębiorstwo Wiertniczo-Geologiczne GEOSONDA Agnieszka Pawelczak
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Zagraniczne Handlowo-Usługowe "AMI-MASCHINEN" SSpółka z o.o.
RBB - Stal Borusiak Spółka Jawna
RBB - Stal J. Borusiak Sp.k.
RBB - Stal S.A.
RCI Sp. z o.o.
RM plettac
RPM Sp. z o.o.
RPM Spółka Cywilna
Radosław Banaszyński
Radosław Wałkiewicz
Regionalne Przedsiębiorstwo Budownictwa Wiejskiego i Ochrony Środowiska ERBUD
Remigiusz Pasternak
Robert Gościniak
Robert Nowak
Robert Szymczak
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "DOBRY PLON" w Hilarowie
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Górze
Rolnicza Spółódzielnia Produkcyjna w Kotlinie
Roman Dworzyński
Roman Matuszczak
Roman Nur
Rybhand Trzcielińscy spółka jawna
Rzeźnictwo i Wędliniarstwo Frątczak & Szulc S.j.
SADYBA Instalacje i Sieci Sanitarne W. Grześkowiak
SALONIK Kinga Antczak
SEGI-AT Sp. z o.o.
STATOIL POLSKA Sp. z o.o.
STUDIO BUDOWA Tomasz Kubiak
Sanator BIS s.c. Zakład Robót Sanitarnych
Separator Service Sp. z o.o.
Sklep Rolno-Przemysłowy R. Romanowska
Skup Surowców Wtórnych "EKO-PAK" Zakład Odzysku Izabela Misiak
Skup i Sprzedaż Metali Nieżelaznych Sylwester Staszak
Skup i Ubój Zwierząt Gospodarczych oraz Sprzedaż Ćwierćtusz Wołowych Lechosław i Paweł Murawski S.J.
Skład Materiałów Masowych Krzysztof Tondaś
Skład Pestycydów
Sołectwo Radlin
Spe-Bau Sp. z o.o.
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alina Budzyńska
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Ciapała
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Roszak
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Ciapała
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Bogdana Sołtysiak-Pers
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Elżbieta Czaplińska-Spychał
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grażyna Świątek-Pawlak
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Szymczak
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jacek Olbiński
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Katarzyna Zioło
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Małecki
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marian Pers
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Roman Zioło
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Stanisław Spychał
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tadeusz Nowak
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Włodzimierz Budzyński
Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Aleksandra Florczyk
Specjalistyczne Gospodarstwo Drobiarskie Andrzej Borowski
Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Mirosława Sosińska-Walczak
Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Mirosława Sowińska-Walczak
Specjalistyczny Gabinet Internistyczny Radosław Bahłaj
Specjalistyczny Gabinet Lekarski lek. med. Krzysztof Gruszczyński
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Wiesława Zygulska
Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Mirosława Orzeszyńska-Wójcik
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ALFA-MED s.c.
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LARYNGOLOG
Specjalistyczny Zakład Ochrony Środowiska EKO-TOX Jan Skipirzepa
Spółdzielcze Przedsiębiorstwo "ZAL-MET"
Spółdzielnia Inwalidów "WSPÓŁPRACA" Zakład Pracy Chronionej
Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Żerkowie
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa
Spółka Jawna TJ Tyrakowski, Jachnik
Stanisław Grabias
Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży TĘCZA
Studio Tatuażu Artystycznego "DAMAGE INC" Michał Kowalczyk
Studio Tatuażu Artystycznego DAMAGE INC. Michał Kowalczyk
Szpital Powiatowy w Jarocinie Spółka z o.o.
Szymczak
TELZAS Sp. z o.o.
Talarczyk Bronisław
Talarczyk Bronisław i Artur
Telekomunikacja Polska S.A.
Telekomunikacja Polska S.A. Pion Administracji Obszar we Wrocławiu
Tomasz i Elżbieta Hadrzyńscy
Transport Ciężarowy Winiaszewski
Transport Samochodowy KRAJ-ZAGRANICA Krzysztof Niewiadomski
Transport Towarowy i Handel "MARKOS" Maria Kosmalska
Transport-Metalurgia Sp. z o.o.
Usługi Administracyjne i Gabinet Lekarski "MEDIX" Mirosław i Agata Praczyk
Usługi Transportowe GOSS-TRANS Małgorzata Michalak
Usługi Transportowe Międzynarodowe i Krajowe Export - Import Towarów i Usług Ryszard Sura
WATRA -BIS Robert Warsiński
WINDBUD Sp. z o.o.
WITAR Tartak Jarocin
WPHU "MAG" Adam Buczko
Wielkopolska Korporacja - Organizacja Odzysku Recykling Sp. z o.o.
Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu Rejonowy Oddział w Ostrowie Wlkp.
Wiesław Kościelny
Witold Marszałek
Wojciech Banaszak
Wojciech Buchwald
Wojciech Karliński
Wojciech Wójcik
Wojskowy Zarząd Infrastruktury w Poznaniu
Wytwórnia Mozaiki OSIEWICZ sp.j.
Z.P.H.U. KONBET Adam Bukowski
Zakład Budowlano-Remontowy "BRYLL-BUD" Krzysztof Bryll
Zakład Dekarsko-Blacharski Sebastian Kaczmarek
Zakład Diagnostyki Obrazowej Eliasz, Zioło
Zakład Dziewiarski "MARIKA" s.c. Maria Borska, Janusz Borski, Sylwia Jędrzejak
Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Zakład Kształcenia Zawodowego Hanna Gąsiorowska
Zakład Mięsny "BUKAT" Sp. J. Stanisław i Przemysław Kołodzińscy
Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne "DENTINO"
Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "HANNA" Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa
Zakład Produkcyjno-Usługowy Jacek Gruberski
Zakład Produkcyjny "NEOROL" Sp. z o.o.
Zakład Projektowo-Usługowy Inżynierii Środowiska "PRIMEKO"
Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o.o.
Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Biegun" Sp. j.
Zakład Recyklingu Tworzyw Sztucznych "Baustoffaufbereitung KS/ECO-POL" Thorsten Przygoda
Zakład Remontowo-Budowlany "AMBROŻY" Spółka Jawna Wiesława Śliwińska, Kazimierz Amroży
Zakład Studniarski Janusz Gruberski
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Jarocinie
Zakład Usług Kotlarskich i Budowlanych Gruszczyński
Zakład Usług Projektowych KENOZOIK
Zakład Usług Serwisowych EKO-JURA
Zakład Usług Specjalistycznych Andrzej Bartkowiak
Zakład Usług Wiertniczych "STUDWIERT" Piotr Kurkowski
Zakład Usługowo Handlowy "OPAŁEK" Grażyna Jerzyniak
Zakład Wielobranżowy AGRO-ZIELEŃ Czesław Kaczmarek
Zarząd Dróg Powiatowych w Jarocinie
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu
Zarząd Powiatu w Jarocinie
Zarząd Powiatu w Środzie Wlkp.
Zbigniew Dostatni
Zbigniew Urbaniak
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jarocinie
Zygmunt Kajdan
Zygmunt Żukrowski
brak danych
inż. Eugeniusz Gauza
osoba fizyczna
zotech jfm Sp. z o.o.
Środowiskowy Dom Samopomocy
Miasto:
Szukaj dla okresu:
od dnia:
do dnia:
Starostwo...